KONST / Litografier / Färglitografi 14235600
nr 1423 5600
Färglitografi
Efter Georges Braque, ej signerad. Färglitografi, bildmått: 91x63, yttermått inklusive ram: 104x75 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:48:15
600 kr
700 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr